...

ثبت نام

از طریق منوی ثبت نام در بالای سامانه در وامسی ثبت نام کنید و اطلاعات لازم را با دقت در بخش‌های تعیین شده وارد نمایید. سپس به فروشگاه‌های فیزیکی یا آنلاین طرف قرارداد وامسی مراجعه نمایید و کالای مورد پسند خود را انتخاب کنید.

اعتبار سنجی

بعد از تعیین میزان اعتبار برای خرید کالای اقساطی، طبق مقررات بانکی کشور لازم است رفتار اعتباری متقاضی از طریق سامانه بانکی کشور اعتبارسنجی گردد.در این مرحله یک امتیاز تا عدد 1000 بسته به خوش حسابی متقاضی خرید در سامانه بانکی تخصیص می‌یابد. میزان مبلغ درخواستی متناسب با این امتیاز از سوی وامسی تعیین می‌گردد.

تخصیص شناسه اعتباری

پس از احراز هویت و تایید اعتبار بانکی یک شناسه اعتباری منحصر به فرد به متقاضی تخصیص یافته و هم از طریق پیامک و هم از طریق سامانه به فروشگاه و متقاضی اعلام می‌گردد.

بارگذاری مدارک

وامسی کلیه مدارک ارسال شده از سمت فروشگاه و یا متقاضی را بررسی کرده و در کمتر از 30 دقیقه پاسخ به سمت متقاضی ارسال میکند و بعد از تخصیص شناسه یا کد اعتباری به متقاضی لازم است مدارک هویتی (کارت ملی) و اسناد پرداختنی (چک صیادی بنفش رنگ) در سامانه بارگذاری گردد.

فعال‌سازی شناسه اعتباری

بعد از بارگذاری مدارک در وامسی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن مدارک توسط ادمین سامانه بررسی و نتیجه آن از طریق پیامک و سامانه اطلاع رسانی می‌شود. در صورت تأیید مدارک، شناسه اعتباری متقاضی فعال شده و نتیجه به فروشگاه برای تکمیل فرآیند خرید کالا اعلام می گردد.
در این مرحله متقاضی می‌تواند با واریز پیش‌پرداخت به فروشگاه، کالای انتخاب شده را خریداری نماید.

1.مدارک مورد نیاز اعتبار 25 میلیون تومانی

1 .کارت ملی به همراه شناسنامه

2 .دسته چک صیادی جدید (بنفش رنگ)

3 .پرینت فرم ثبت نام سامانه ثنا2 .مدارک مورد نیاز اعتبار 50 میلیون تومانی

1 .کارت ملی به همراه شناسنامه

2 .دسته چک صیادی جدید (بنفش رنگ)

3 .پرینت فرم ثبت نام سامانه ثنا

4 .مدارک مثبته شغلی (شامل آخرین فیش حقوقی تأیید شده یا گواهی اشتغال به کار همراه با درج حقوق دریافتی و جواز کسب برای مشاغل صنفی)

5 .پرینت معدل حساباسناد مورد نیاز

دوره بازگشت پرداخت اقساط چک اقساط چک تضمین
6 ماهه 2 فقره چک به سرسید سه ماهه 1 فقره چک معادل 1/5 برابر اصل و سود وام
9 ماهه 3 فقره چک به سرسید سه ماهه 1 فقره چک معادل 1/5 برابر اصل و سود وام
12 ماهه 4 فقره چک به سرسید سه ماهه 1 فقره چک معادل 1/5 برابر اصل و سود وام

"نمونه چک ضمانت"
چک صیادی ضمانت