...

ثبت نام

از طریق منوی ثبت نام در بالای سامانه در وامسی ثبت نام کنید و اطلاعات لازم را با دقت در بخش‌های تعیین شده وارد نمایید. سپس به فروشگاه‌های فیزیکی یا آنلاین طرف قرارداد وامسی مراجعه نمایید و کالای مورد پسند خود را انتخاب کنید ، و ثبت سفارش خرید اقساطی را درفروشگاه انجام دهید.

اعتبار سنجی

بعد از تعیین میزان اعتبار برای خرید کالای اقساطی، طبق مقررات بانکی کشور لازم است رفتار اعتباری متقاضی از طریق سامانه بانکی کشور اعتبارسنجی گردد.در این مرحله یک امتیاز تا عدد 1000 بسته به خوش حسابی متقاضی خرید در سامانه بانکی تخصیص می‌یابد. میزان مبلغ درخواستی متناسب با این امتیاز از سوی وامسی تعیین می‌گردد.

تخصیص شناسه اعتباری

پس از احراز هویت و تایید اعتبار بانکی یک شناسه اعتباری منحصر به فرد به متقاضی تخصیص یافته و هم از طریق پیامک و هم از طریق سامانه به فروشگاه و متقاضی اعلام می‌گردد.

بارگذاری مدارک

وامسی کلیه مدارک ارسال شده از سمت فروشگاه و یا متقاضی را بررسی کرده و در کمتر از 30 دقیقه پاسخ به سمت متقاضی و فروشگاه ارسال میکند و بعد از تخصیص شناسه یا کد اعتباری به متقاضی لازم است مدارک هویتی (کارت ملی) و اسناد پرداختنی (چک صیادی بنفش رنگ) در سامانه بارگذاری گردد.

فعال‌سازی شناسه اعتباری تایید سفارش

بعد از بارگذاری مدارک در وامسی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن مدارک توسط ادمین سامانه سوپروایزر بررسی و نتیجه آن از طریق پیامک و سامانه اطلاع رسانی می‌شود. در صورت تأیید مدارک، شناسه اعتباری متقاضی فعال شده و نتیجه به فروشگاه برای تکمیل فرآیند خرید کالا اعلام می گردد. در این مرحله متقاضی می‌تواند با واریز پیش‌پرداخت و کارمزد وامسی به فروشگاه، کالای انتخاب شده را خریداری نماید.مدارک مورد نیاز

1 .کارت ملی هوشمند

2 .دسته چک صیادی جدید (بنفش رنگ)

3 .پرینت فرم ثبت نام سامانه ثنااسناد مورد نیاز

مبلغ اعتبار دوره بازپرداخت اقساط چک اقساط چک تضمین
تا سقف 35 میلیون تومان 6 ماهه 2 فقره چک به سررسید سه ماهه 1 فقره چک معادل 1/5 برابر اصل و سود وام
9 ماهه 3 فقره چک به سررسید سه ماهه 1 فقره چک معادل 1/5 برابر اصل و سود وام
12 ماهه 4 فقره چک به سررسید سه ماهه 1 فقره چک معادل 1/5 برابر اصل و سود وام
بالای 35 میلیون تا سقف 75 میلیون تومان 6 ماهه 2 فقره چک به سررسید سه ماهه 1 فقره چک معادل 1/5 برابر اصل و سود وام توسط شخص ثالث
9 ماهه 3 فقره چک به سررسید سه ماهه 1 فقره چک معادل 1/5 برابر اصل و سود وام توسط شخص ثالث
12 ماهه 4 فقره چک به سررسید سه ماهه 1 فقره چک معادل 1/5 برابر اصل و سود وام توسط شخص ثالث

"نمونه چک ضمانت"
چک صیادی ضمانت